ההרצאות באישור משרד החינוך, אישור מספר: 2511 ב"גפ"ן"

ב־changing model מגוון מנחות, מרצות ומרצים נוספים, כחלק מבניית תוכנית התערבות רחבה המותאמת לכל בית ספר / ארגון / רשות מקומית. בקרוב יעודכן האתר ואיתו רשימת המרצות והמרצים.

בהרצאות אני מספרת את הסיפור שלי ומרחיבה אותו בעזרת ידע מקצועי, המותאם לקהל היעד.

ההרצאות מתאימות לקהלים הבאים:

מול המראה

הרצאה לנערות/ לנוער

 

הרצאה שמדוברת ומשתנה דרך דיאלוג קשוב, זהיר ומתמיד עם נוער במשך 20 שנים,
הסיפור האישי שלי (בלי לדבר על נושאים שעלולים לגרום לנזק) על ההשפעות של המדיה, הרשתות החברתיות, המגדר והשיווק, על הפתרונות שלהן ושלהם להתמודדות עם שיימינג ועם רגעים קשים מול המראה, גם על אקטיביזם, הבנייה של מושגים שחשוב להכיר ולהפנים ועל החשיבות של ההבנה החברתית בנושא כחלק מתהליך אישי.  

מול המראה
 

מבעד למראה

הרצאה לצוותים חינוכיים

איך מדברים על דימוי גוף?


איך להעצים קבוצה מבלי לייצר נזק בנושא כל כך רגיש ומורכב, על מה מדברים כשמדברים על דימוי גוף ועל מה לא. איך להגיע אליהן ואליהם בנושאים כל כך אינטימיים בלי להביך, לפתוח מקומות רגישים מידי ולפרק להם ולהן הגנות בריאות. מה נחקר בעולם כעוזר בתוכניות מניעה ומה מזיק ואיך עושות ועושים את זה? סיפורים אישיים מהשטח וכלים מעשיים לצאת לפעולה.

 

מבוך מראות

הרצאה להורים

הצצה לדילמות של מתבגרות ומתבגרים, על מה מפחיד אותן ואותם בדרך לסלפי המושלם, על הקושי לא להיסחף אחרי הרשתות החברתיות, על נקודות האזהרה והסכנות, על מה חשוב לדבר איתם כדי לחזק להם ולמנוע (עד כמה שאפשר) דימוי גוף שלילי. כלים מעשיים יומיומיים ותובנות פרקטיות כמו מתי הרשת החברתית יכולה דווקא להיטיב.

מבוך מראות
 
מראה מראה

מראה מראה

הרצאה לנשים בלבדֿ

איך פירקתי והרכבתי מחדש את הנשיות שלי
 

כמה פעמים עמדת מול המראה והרגשת שהנראות מאכזבת אותך?

או מול עצמך, כשאת עם בן או בת זוגך, כשראית תמונה שלך או דרך כל השתקפות אחרת.

יכול להיות שהבנת גם שנמאס לך מהתובענות של ההתעסקות הזאת, שהיא לא מיטיבה איתך וגם לא עם הסובבים אותך.

האם אנחנו יכולות לשנות בעצמנו בהדרגתיות את ההשפעות החיצוניות המכריעות לגבי הדימוי העצמי שלנו ואיך? האם אנחנו יכולות להתבונן באופן רחב ומאפשר יותר על יופי?

כלים:

—  ליציאה לתהליך ארוך ומשנה תפיסות

—  לשינוי בדיאלוג הפנימי שלנו כשיש סיטואציה מאתגרת לגבי הנראות

—  למציאת איזון אישי מול המסרים הסותרים היומיומיים מהסביבה והמדיה

—  להתמודדות עם המבטים וההערות מבחוץ

 

בראי הזמן

הרצאה לארגונים / חברות / לקהל הרחב

על דימוי גוף מאוזן

הסיפור האישי שלי כפעילה חברתית בהווה ודוגמנית על בינלאומית בעברי, דרך הפריזמה של דימוי גוף לאורך הביוגרפיה האישית שלי. הקושי לקבל את הנראות בשלבים שונים, ברגעי השפל והשיא. על הכוחות שעזרו ועוזרים לי מול המראה ברגעי משבר. עשרים שנים חלפו מאז שפרסמתי ספר פורץ דרך על דוגמניות והמורכבויות באכילה ובדימוי הגוף שלהן. מה השתנה מאז?


אחרי שפגשתי נערות מכל קצוות הארץ, משכבות סוציואקונומיות שונות, צוותים חינוכיים, הורים ונשים, הקשבתי לסיפור הגוף שלהן ושלהם. השפעתי על מובילות דעת קהל והייתי שותפה להנעה של שינויים מהותיים חברתיים ביחס לגוף האישה.
בהרצאה אשתף במסקנות הטריות בדילמה המהותית האם לשפר את הנראות החיצונית או לשפר את הביטחון הפנימי בנראות, על האדוות של הבחירה הזו וההשפעה שלה עלינו ועל הסביבה שלנו.
אשלב בין מה עוזר לנו לבין הצצה לשטח – מה עוזר לנוער כשמרגישות ומרגישים רע מול המראה. אתן דגשים עדכניים מהמחקר ומהשטח להקנות לילדים ולמתבגרים שלנו כדי שירגישו ביטחון ופיתוח חוסן למול הערות מהסביבה.

10-194.jpg