top of page
אופציה לעמוד הבית.JPG

Changing Model
דימוי גוף חיובי

מה אנחנו מציעים?

ב-CHANGING MODEL, אנחנו עובדות ועובדים בעיקר עם בתי ספר ומציעות סדנאות והרצאות. ההנחיה מותאמת לגיל, למגדר ולרקעים שונים ומותאמת לצרכים הייחודיים של כל קבוצה. ניתן להתאים את ההרצאות שלנו למפגשים אינטימיים או לקהלים גדולים יותר. בפעילות שלנו, בהתאם למחקר בתחום, נשמרת הפרדה מגדרית כדי להבטיח חוויה אישית ומשפיעה ככל האפשר.

מעבר לעבודה עם בני נוער, המרכז שלנו מציע סדנאות והרצאות המיועדות לצוותים חינוכיים ומקצועיים, וגם להורים.

אני מאמינה

אני מאמינה בלמידה חווייתית, יצירתית וגמישה, במשחקים ופעילויות אינטראקטיביות, באמצעותם הצוות של המרכז מייצר סביבה של גילוי עצמי, הנותנת למשתתפים, הזדמנות לחקור את תפיסותיהם ועמדותיהם.

אני מאמינה כי על ידי שיתוף קהילתי רב מערכתי נוכל ליצור סביבה תומכת ומפרה ואפילו לייצר שינוי של ההבניות החברתיות עבור נערות ונערים. אשמח אם תצאו איתי למסע הזה.

מעין.

הי, הגעתם לאתר של CHANGING MODEL, מרכז ייעודי המתמקד בקידום דימוי גוף חיובי. אני מעין קרת, ואני שמחה לשתף איתכן ואיתכם את החזון שלי לפיתוח מערכת יחסים בריאה עם המראה שלנו, חזון ודרך שגיבשתי במשך למעלה משני עשורים של עבודה מסורה עם בני נוער.

 

מי אנחנו?

ב-CHANGING MODEL הרכבנו צוות מנחים ומנחות מומחים בקידום דימוי גוף חיובי, שמעבירים סדנאות והרצאות ברחבי הארץ, בהן אנו מציעים ידע וכלים לניווט מאוזן באתגרים שמציבים הלחצים החברתיים.

המרכז שלנו משמש מרחב בטוח לחקירה עצמית ולצמיחה, תוך התייחסות להשפעות של הציפיות החברתיות ותכתיבי היופי, עידוד להערכת הגוף והתנגדות לתכתיבים הלא מציאותיים סביבנו. צוות המרצים והצוות המקצועי מורכב ממומחים ממספר דיסציפלינות חינוכיות וטיפוליות. מגוון זה מאפשר הפריה הדדית מתמדת, התורמת לריבוי תובנות ונקודות מבט, ריבוי חשוב כל כך כשעוסקים בנושא  דימוי הגוף. איחוד הידע והכוחות, מאפשר לנו לספק גישה מקיפה לקידום דימוי גוף חיובי ועידוד התפתחות אישית וייחודית. בנוסף, התוכן שלנו מגובה במחקר מקיף ושואב השראה מתוכניות מצליחות ברחבי העולם.

מעין קרת

אני מנחת קבוצות בהכשרתי, בוגרת לימודי פוטותרפיה, למדתי גם פסיכותרפיה גופנית ופסיכולוגיה חברתית וקורסים שונים בעולם על דימוי גוף-ב University of Birmingham, אצל פרופסור מוריה גולן ובThe body positive האמריקאי. אני מתעדכנת וקוראת מאמרים עדכניים מהארץ ומהעולם לאורך כל השנים, גם בעזרתם האדיבה של חוקרים וחוקרות ששולחים לי.

"changing model" הוא מצבור התשובות האישי שלי - אני מאמינה

בחיבור בין שלוש חזיתות שונות- עמדה חברתית, הרחבת המבט על יופי ואסתטיקה וחיזוק החוסן הפנימי.

כשנדע לקבל את עצמנו, נוכל להנות מדימוי גוף חיובי, הקשור לפי מחקרים, לרווחה נפשית ופיזית כללית.

לכל אחת ואחד יש את הדרך שלה להערכת הגוף ולעוצמה פנימית מאזנת ומחזקת, שתלווה אותה מדי יום ותשפר את חוויית חייה. אנחנו יכולות להגיע אל מקור הכוח הזה ביחד.

ב-20 השנים האחרונות אני פועלת למען חיזוק דימוי הגוף החיובי של נשים, נערות ונערים ומובילה מהלך של שינוי חברתי. בשנה האחרונה ייסדתי את המרכז לקידום דימוי גוף חיובי, מתוך ההבנה שזה השלב הבא הנדרש לביסוס, הרחבת והעמקת התוכן והידע וההעברה שלהם לקהלים שונים.

הנחתי 11 מחזורים של סדנאות מקצועיות לאנשי טיפול וחינוך באוניברסיטת תל אביב על פי מודל שפיתחתי. בנוסף, על מנת לייצר קהילה מקצועית תומכת, הקמתי את "הפורום המקצועי לקידום דימוי גוף חיובי בישראל" בפייסבוק, שמחברת בין אנשי טיפול, תזונה, רפואה, חינוך ואקטיביסטים.

בעברי הייתי דוגמנית-על בינלאומית, שם למדתי רבות על מבטים שונים עלינו וההשפעה שלהם עלינו. כתבתי את הספר "הנשים היפות" (הוצאת "ידיעות אחרונות"), ספר שעורר שיח ציבורי בנושא בעיות אכילה בקרב דוגמניות ושחקניות. בשנים האחרונות פיתחתי את "מראות" ערכת קלפים לטיפול בדימוי עצמי וגופני נמוך. 

bottom of page